• Pozrite si upútavky k študijným odborom
      • Nájdete ich v sekcii Informácie pre deviatakov - pri každom odbore zvlášť!!!
      • Pozri si nás aj na Facebooku a Instagrame
      • Pridaj sa k nám!
      • Tradičné odbory učíme moderne
      • Pre tých, ktorí chcú viac
          • CONECO – RACIOENERGIA 2024

Dňa 21.03.2024 sa žiaci II.A a III.A spolu s pedagogickým dozorom zúčastnili medzinárodného veľtrhu stavebníctva CONECO – RACIOENERGIA 2024 v bratislavskej Inchebe. Okrem ponuky, ktorá zahŕňala stavebné materály, komponenty , nábytok a doplnky, podporili aj tím strechárov a maliarov, ktorí nás vzorne reprezentovali na odborných súťažiach.

• Valentínska kvapka krvi

Tohtoročná kampaň Červeného kríža prebiehala od 14. februára do 13. marca 2024 so sloganom: Buďme k sebe láskaví, veď sme +/- rovnakí. My sme sa na tejto ušľachtilej akcii zúčastnili dňa 28.2. 2024. Menovite:

• Tomáš Kosina (II.M)
            • Patrik Balogh (IV.A)
            • Patrik Závadský (IV.A)
            • Szolár Mátyás (IV.A)
          • Návšteva Bratislavy

Dňa 27.2.2024 si členky nášho žiackeho parlamentu, Isabell Fajnorová a Rebeka Poliaková, užili naše hlavné mesto nezvyčajným spôsobom. Mesto totiž zorganizovalo výlet, ktorého náplň bola veľmi zaujímavá. Študenti novozámockých škôl navštívili sídlo NIVAM-u (Národný inštitút vzdelávania a mládeže), Komunitné centrum Stará jedáleň a strednú školu v Petržalke, kde ich hostil žiacky parlament. V areáli Bratislavského hradu plnili rôzne interaktívne úlohy, čím spoznávali iných študentov, ale aj svoju odvahu a kreativitu. V rámci tohto pestrého programu si v luxusnej reštaurácii pochutnali na výbornom obede.

• Kam ďalej po strednej škole ?

Dňa 14.2.2024 k nám zavítali zástupcovia fakulty MTF STU Ústavu integrovanej bezpečnosti so sídlom v Trnave, pani Bc. Márta Haver a Ing. László Kosár, aby našim žiakom prezentovali študijný program Integrovaná bezpečnosť.

Zaujímavým spôsobom predstavili jednotlivé katedry fakulty – Katedru bezpečnostného inžinierstva, environmentálneho inžinierstva a katedru požiarneho inžinierstva. Žiaci získali informácie o vyučovaných predmetoch, možnostiach uplatnenia sa v odbore po štúdiu, ale aj možnostiach stáží v zahraničí.

• Stredná odborná škola stavebná - Építészeti Szakközépiskola
      • sekretariát riaditeľky: 035/ 6 401 077 vrátnica: 035/ 6 401 083